Lokalita

Zima

Klínovec je jedním z nejmodernějších rekreačních středisek. Zima zde nabízí mimořádné sněhové podmínky, nekonečně dlouhé trasy pro běžkaře, setkáte se zde s dokonalým servisem a zázemím pro provozování všech zimních sportů. Sněhové radovánky si tak budete moci užít na plno a bez starostí. Siluety zasněžených hor, pohádkové horské chalupy vám zpříjemní procházky po náročné lyžovačce.

31,5 km sjezdovek, 11 vleků, 5 lanovek, 5 dětských pásů, ... více na klinovec.cz

Léto

Zimní nadšenci si mohou myslet, že na horách je v létě čeká tak trochu nuda. Opak je ale pravdou. Klínovecký areál se v létě stává doslova rájem turistických tras a nabízí nejdelší evropské trailové cesty. I pro vyznavače adrenalinových aktivit se najde celá řada možností, od zapůjčení koloběžek, řádění v místním trailparku nebo v Pump track.

30 km TRAILŮ, půjčovna koloběžek, pump track, 70 km turistycký tras

Poloha

Nejmodernější středisko je součástí úchvatné krajiny, která se zdá člověkem netknutá. V jeho okolí se nachází nejkrásnější lázeňská města, která vám nabídnou nejen zajímavou historii, ale i řadu kulturních akcí. Procházejte se po okolí hornického regionu, který byl právem připsán k památkám UNESCO, a užijte si pohádkové západy slunce.